KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kol / tuschteckning 15338117

nr 1533 8117

Kol / tuschteckning

Margareta Holter, Landskap med flicka. Signerad. Bildmått: 62x91 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 april 2023
kl 18:27:40

10/4 18:05:58 1      Vinnande bud

Märthaskolan